Zdravotní masáž 

je soubor speciálních technik, jejichž cílem je uvolnění přetěžovaných svalových skupin. Navrací hybnost a pružnost svalů, snižuje bolestivost kloubů.


Sportovní masáž

je příprava těla ke sportovnímu výkonu u amatérských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerační i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu.


Relaxační masáž

vám přinese to co dnes nejvíce postrádáme – zastavení, zklidnění, odpočinek. Je to velmi příjemný způsob jak načerpat novou energii a předcházet tak problémům způsobeným stresem


Energetická masáž

vychází z tradiční čínské medicíny. Jde tedy o velmi dokonalou a účinnou manuální techniku, jejichž pomocí působí masér na energetické kanály, stimulací či tlumením, zlepšuje mikro i makrocirkulaci , odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí a přivádí klienta do pohody a harmonie.


Čínská masáž hlavy

je relaxačně, reflexní masáž, která staví na znalostech akupunktury a akupresury energetických drah na hlavě, šijí a obličeji. Pomáhá při migrénách, odbourává únavu, uvolňuje napětí a ovlivňuje i další tělesné orgány. Hluboce relaxuje.


Tejping

je pasivní podpora namáhaným kloubům a jednotlivým svalovým partiím. Snižuje zátěž, únavu a bolestivost opěrného systému, kloubů svalů a šlach. Je prevencí zranění a účinně pomáhá i při rekonvalescenci.